KURUMSAL

1995 Yılında Yönetim Kurulu Başkanımız Davut CEYLAN Tarafından Tekniker Otomotiv San. Tic. Ltd. Şti. adı altında kurulan firmamız Peugeot, Citroen Özel Servisi, Tata Yetkili servisi olarak 3000 m2 ‘lik yerinde siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

1995 Yılından buyana ürdürdüğü bu faaliyetlerine en son Tata Firmasıyla yapılan anlaşma sonucunda Konya Bölgesi Tata Marka Araçların Yetkili Servisi ve Yedek Parça Yetkili Satıcılığı ünvanını da eklemiştir. Tekniker Otomotiv Peugeot Özel Servisi, Citroen Özel Servisi, Tata Yetkili Servisi olan firmamız parça çeşitliliğini artırarak otomotiv sektöründe, Konya ve Bölgesinde sektörde önemli bir yer edinmiştir.

Konya’da Peugeot, Citroen, Tata Marka araçların hızlı bir şekilde artması sebebiyle bu bölgede Özel ve Yetkili Servis Hizmetinin yetersiz olduğunu saptayan firmamız 3000 m2 kapalı alana sahip ve alanında tecrübeli 15 kişilik teknik personeli ve Peugeot Özel Servisi, Citroen Özel Servisi, Tata Yetkili Servisi hizmeti vermeye başlamıştır. Tekniker Otomotiv, Peugeot Özel Servisi, Citroen Özel Servisi, Tata Yetkili Servisi verdiği bu hizmetle büyük bir açığı doldurarak otomotiv servis hizmeti konusunda Konya ve Bölgesinde zirveye oturmuştur.

Peugeot Özel Servisi, Citroen Özel Servisi, Tata Araçları için Yedek Parça ve Peugeot Özel Servisi, Citroen Özel Servisi, Tata Yetkili Servisliği konusunda uzun yıllara dayanan tecrübesini müşterilerine Yetkili Servis çatısı aldında da devam ettirmek isteyen firmamızın tek amacı müşterilerimizin güler yüzünü görmektir. Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edininen firmamızı tercih eden tüm Peugeot, Citroen ve Tata araç sahiplerine teşekkür ediyoruz.

Davut CEYLAN
Tekniker Otomotiv – Yönetim Kurulu Başkanı

Peugeot Konya, Peugeot Servis Konya, Konya Peugeot Servisi, Konya Peugeot Yedek Parça, Konyada En İyi Peugeot Servisi, Peugeot Özel Servis Konya, En İyi Özel Servis Peugeot Konya, Özel Servisi Konya, Konya En İyi Peugeot Servisi, Pejo Servisi Konya, Mekanik, Peugeot Yedek Parça, Peugeot Acil Yol Yardım, Konya, Konya Peugeot Özel Servis, Konya Pejo Özel Servis, Konya Peugeot Özel Servisleri, Konya Pejo Servisleri, Konya Peugeot Özel Servis Telefon, Peugeot Özel Servis Meram, Konya Peugeot Özel Servis Selçuklu, Konya Peugeot Özel Servis Karatay